Hipnoz ve Telkin Uzmanı

Hatırlayamadığım kadar uzun süre mentalizm sanatı üzerinde uygulamalar yaptım. Psikoloji ve bizi biz yapan bu zihnin derin kuyusu ve hipnotize zihnin derin uykusu daha sonra bir saplantı oldu benim için. Geleneksel sihir ve terim olarak ‘Sihirbaz’ betimlemelerinin tamamen dışında, yanlış yönlendirme, beden dili ve insan psikolojisinin yanında el çabukluğunda da bir uzman haline geldim.

2009 yılında mentalizm repertuvarıma “Hipnoz” eklendi ve bilinçaltını derinlemesine keşfetmeye başladım. Bugün, zihin okuma ve insanların zihinlerinde yarattığım hipnotik etki üzerine gerçeküstü eylemleri sokakta veya herhangi bir yerde ilginç gösteriler sunan bir Mentalist olarak Youtube’da içerikler üretiyorum. Zihin ile ilgili keşfettiğim sıradışı fenomenleri 2011 yılından bu yana videolar ve yazdığım makaleler ile sunuyorum. 2014 yılında Uluslararası Hipnoz ve Hipnoterapi belgesine hak kazandım.

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hukuk Eğitimi aldım. Konya’da halen Avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Hipnoz ile ilgili 2015 yılında yazdığım “Hipnotist:?”, 2018 yılında yazdığım “Hipnoz Manifestosu” isimli kitaplarım mevcut. Daha fazlasını keşfetmek için ise takipte kalın ve mesaj bırakmayı unutmayın!