Eğitimin sonunda DEVLET Üniversitesi Onaylı 4 Adet Ayrı Ayrı Sertifika Verilecektir.

Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve  Sertifika + Wisc-r Çantası
Objektif Tastler Eğitimi ve  Sertifika + 12 Adet test materyali
MMPI – Minnesote Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimi + Materyali

  Eğitimler %100 uzaktan eğitim teknolojisi ile Prof. Dr. Şahin KESİCİ koordinatörlüğünde, alanında uzman eğitmenler tarafından özel stüdyoda hazırlanmış paket eğitimlerdir. %100 öğrenme garantili eğitimdir.

Paket eğitimi aldıktan sonra, tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim sistemimiz üzerinde 1 aylık bir eğitim süreci başlatılmaktadır. Eğitim sonunda tüm eğitimler için sınavlarını bulunmaktadır. Yine aynı sistem üzerinden sınavınızı olacaksınız. sınavdan en az 50 puan almanız gerekmektedir.

Sınavların sonunda başarılı olursanız Selçuk Üniversitesi onaylı uygulayıcı sertifikalarınız tarafınıza kargo ile gönderilecek olup, kargo ücretsizdir.

Sınav sonunda başarısız olanlara tekrar sınav hakkı verilir. 1 aylık eğitim sonunda, eğitimi öğrenemedim derseniz 1 ay daha sisteminiz tarafınıza açılacaktır. Başarılar dileriz.

Not: Dilerseniz her bir eğitim için +100 TL ödeyerek ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ ONAYLI 2. Sertifikalarınızı da alabilirsiniz.

TELEFON NUMARALARIMIZ

  • 0 (507) 634 42 08

E-MAİL ADRESİ

  • pskhayrikara42@gmail.com

Dr. M. Hulusi Baybal Cad. Demirci İş Merkezi B blok No:303 Selçuklu/KONYA